O nás

Historie a specializace

Firma byla založena roku 2008 po předchozích osmi letech zkušeností ve výrobě nábytku. Za tuto dobu jsme získali nespočet znalostí jak s návrhy, tak i se samotnou realizací nábytku. 

Zabýváme se zpracováním dtdl, mdf, spárovek, kompaktních desek, HPL laminátů a pod. 

Naší specializací je nábytek výhradně do interiérových prostor. Největší naší zkušenosti jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně, pokoje. Neznámou však pro nás nejsou ani kanceláře a veřejné prostory. 

Jak to všechno probíhá

Na samotném začátku vyslechneme zákazníkovi požadavky a doplníme je vlastními zkušenostmi. V  ideálním případě rovnou i zaměříme prostor. Na tomto základě převedeme jednotlivé myšlenky do grafického návrhu. Jako celek dokážeme nabídnout i řešení celého interiéru s bytovým architektem. 

Výběr materiálů, jejich vhodné použití je samozřejmostí. Nabízíme nespočetné množství vnitřního vybavení v různých cenových hladinách. Abychom si však drželi určitou kvalitu, držíme si určitý standart, který zaručuje zákazníkovi vždy kvalitní výrobky. Součástí nábytku dokážeme dodat například spotřebiče, nábytkové led osvětlení, kovové konstrukce vč. povrchové úpravy, skla, zrcadla atd.

Jakmile máme vyřešený design nábytku a vybrané vhodné materiály, přichází na řadu detailní cenový rozpočet. Aby bylo vše srozumitelné, vždy je vše položkově rozepsáno. Na férovosti si prostě zakládáme.

Jestliže nám cenový rozpočet odsouhlasíte a uhradíte zálohu, pak je řada opět na nás. Rozkreslíme Vám například  kde nachystat potřebné přípojky elektřiny, vody, plynu atd. Ale hlavně je potřeba ukázat co v nás opravdu je.  Samotnou výrobu nábytku se snažíme vyladit do detailů.

Montáž nábytku přichází na konec. Jednotlivé prvky se ještě přizpůsobují danému prostoru tak, aby bylo vše dokonalé a Vy jste byli maximálně spokojení. Protože jedině tak nás doporučíte dál.